Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Specjalista ds. komunikacji

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

ZADANIA:
  • Tworzenie treści marketingowych firmy – dużo pisania 😊
  • (m.in.: newsletter, case study, posty na social media, strony WWW, whitepaper)
  • Nadawanie tonu spójnej komunikacji marketingowej firmy
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami
  • Współorganizacja i uczestnictwo w eventach

WYMAGANIA:
  • Łatwość wyrażania myśli w mowie i w piśmie
  • Wysoka kultura języka
  • Komunikatywność i pomysłowość
  • Język angielski, poziom komunikatywny w mowie i w piśmie
  • Sprawna obsługa MS Office
  • Rozumienie mechanizmów social media
  • Wysoka kultura osobista

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość koncepcji z zakresu technologii głosowych i pokrewnych
  • Drugi język obcy (niemiecki, hiszpański, japoński) w mowie i piśmie
  • Znajomość programów graficznych
  • Znajomość narzędzi do publikacji np. Freshmail
  • Podstawy SEO
  • Aktywne prawo jazdy, czyli jeżdżę częściej niż po pasterce

Organizacja pracy - pełny etat, do dwóch dni miesięcznie zdalnie, kuchnia, kawa, itp.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Specjalista ds. Komunikacji."
Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz