Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Głos męski text-to-speech (tts)

Lokalizacja: dowolna

Organizacja pracy: około 4 tygodnie nagrań w studio, później możliwe dogrywanie materiału uzupełniającego

Formalności: umowa o dzieło/zlecenie albo faktura

ZADANIA:
Nagranie bazy zdań, do tworzenia komunikatów wypowiadanych przez voicebot

WYMAGANIA:
Poszukujemy dźwięcznego męskiego głosu o czystej barwie. Głosu łagodnego i przyjemnego, z jednolitą i spójną ekspresją, adekwatną do szerokiego spektrum zastosowań voicebota. Głosu wyważonego, ale nie nudnego. Głosu przekonującego, ale nie nachalnego. Głosu, który zachęci do rozmowy, pomoże rozwiązać problem, umówi do lekarza, grzecznie poprosi o spłatę długu, zapowie pociąg, a na koniec wyrecytuje wiersz.

MILE WIDZIANE:
Doświadczenie w pracy z głosem

REKRUTACJA:
W terminie do 30 listopada 2020 roku prosimy o przesłanie nagranej próbki audio załączonego tekstu (nie oczekujemy materiału z profesjonalnego studia), wraz z CV.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Głos męski TTS ."

Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz