Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Digital marketing specialist

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

FUNKCJA:
W Techmo wiemy jak ważna jest skuteczna komunikacja i poświęcamy jej dużo uwagi. Chcemy robić to coraz lepiej, szukamy więc specjalisty, który wzmocni nasz zespół w zakresie marketingu cyfrowego i zajmie się kreowaniem oraz realizacją digitalowych działań marketingowych wspierających sprzedaż i budowanie wizerunku.

TWOJE ZADANIA:
  • SEO - Prowadzenie działań z zakresu optymalizacji stron internetowych Techmo
  • Planowanie i realizacja działań dla profili Techmo w social media
  • Wsparcie obecnie prowadzonych działań Content Marketingu
  • Udział w tworzeniu e-mail marketingu
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla kanałów digital
  • Rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze digital marketingu na podstawie analizy trendów rynkowych
  • Wspieranie realizacji innych projektów komunikacji marketingowej

NASZE WYMAGANIA:
  • Łatwość i sprawność komunikacji pisemnej w języku polskim
  • Wysoka kultura języka
  • Angielski komunikatywny
  • Komunikatywność i pomysłowość
  • Rozumienie mechanizmów social media

MILE WIDZIANE:
  • Łatwość i sprawność komunikacji pisemnej w języku angielskim
  • Dobra znajomość programów biurowych oraz graficznych
  • Znajomość języków hiszpańskiego, niemieckiego lub japońskiego
  • Doświadczenie w komunikacji dla branży IT

Organizacja pracy - pełny etat, możliwość częściowej pracy zdalnej, wyposażona kuchnia, kawa.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Digital Marketing Specialist."
Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz