Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Broker technologii

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

ZADANIA:
  • Badanie potrzeb użytkowników i kontakt z potencjalnymi odbiorcami
  • Wyszukiwanie i analiza rozwiązań mogących wspomóc zespół badawczy
  • Analizowanie rynku pod kątem tworzonych technologii i opracowywanie raportów
  • Pro-jakościowe wspomaganie prac B+R
  • Udział w definiowaniu produktu
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami
  • Współtworzenie ofert biznesowych oraz materiałów marketingowych

Wymagania:
  • Łatwość wyrażania myśli w mowie i w piśmie
  • Język angielski, poziom komunikatywny w mowie i w piśmie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sprawna obsługa MS Office
  • Wysoka kultura osobista

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w pracy z zespołami developerskimi IT
  • Wiedza techniczna w zakresie technologii głosowych i pokrewnych
  • Drugi język obcy (niemiecki, hiszpański, japoński)

Organizacja pracy - pełny etat, do dwóch dni miesięcznie zdalnie, kuchnia, kawa, itp.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Broker Technologii."
Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz