Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Asystent/ka ds. kadr (1/2 etatu)

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

TWOJE ZADANIA:
  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • Przygotowywanie danych do sporządzania list płac
  • Wsparcie w prowadzeniu ewidencji nieobecności chorobowych, prowadzenie ewidencji urlopowej
  • Nadzór nad ważnością badań lekarskich i szkoleń BHP pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Kontakt z instytucjami i urzędami oraz przygotowywanie rozliczeń: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS
  • Prowadzenie PPK
  • Sporządzanie pism i dbanie o obieg korespondencji
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach

NASZE WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym (lub posiadanie certyfikowanego kursu zaświadczającego o kompetencjach)
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy, GUS, ZUS, PFRON
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – minimum B2
  • Bardzo dobra organizacja pracy (wielozadaniowość)
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Gotowość do nauki
  • Skrupulatność
  • Wykształcenie wyższe

MILE WIDZINANE:
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych: Comarch ERP Optima
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Organizacja pracy - możliwość pracy zdalnej, wyposażona kuchnia, kawa.

Prosimy o przysłanie CV wraz z dołączonym listem motywacyjnym.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Asystent/ka ds. kadr (1/2 etatu)."

Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz